موقيعت ماژول ها

مرکز دريافت جديدترين قالبهاي جوملا به صورت فارسي شده و همراه با افزونه هاي استفاده شده در قالب و بسته آسان نصبي براي راه اندازي وبسايتهاي فارسي زبان در كمترين زمان.

بسته فارسي شركتي

مرکز دريافت جديدترين قالبهاي جوملا به صورت فارسي شده و همراه با افزونه هاي استفاده شده در قالب و بسته آسان نصبي براي راه اندازي وبسايتهاي فارسي زبان در كمترين زمان.

نایلون گلخانه ای
  • عضويت

نایلون گلخانه ای

فیلم های پوشش گلخانه ای از نوع پلی اتیلن سبک و حاوی افزودنی های مختلف در گلخانه های گل زینتی به کار میرود.میتوان برحسب نیاز مشتریان افزودنی هایی را جهت تنظیم دما (IR) ، اشعه ماوراء بنفش (UV)، ضد شبنم (FOG) و .....به فیلم های تولیدی اضافه نمود.

افزودنی   UV  (استخکام و دوام فیلم):

افزودنی ضد اشعه ماوراء بنفش (UV) نایلون مخصوص گلخانه را از اشعه خورشید محافظت کرده و طول عمر روکش را زیادتر می کند و زمان بیشتری میتوان از آن استفاده نمود.فواید آن برای کشاورزی گیاه را از اشعه هایی که به گیاه ضرر می زند محافظت کرده و کیفیت محصول را بالا می برد . میزان این افزودنی با منطقه مورد نیاز از درصد متناسب (UV) استفاده میگردد.

افزودنی(IR):

اشعه خورشید در طول روز دمای هوای داخل گلخانه را بالا می برد.در طول شب گلخانه این گرما را از دست می دهد.فیلم های حرارتی خاص با استفاده از افزودنی (IR) قادر به جذب اشعه مادون قرمز است و از دست رفتن گرما در طول شب را کاهش می دهد.افزودنی(IR) باعث انعکاس اشعه مادون قرمز می شود و این عمل باعث تفاوت دما در حدود 4 درجه گرمتر نسبت به پوشش های فاقد این افزودنی می گردد.مواد(IR) با بخش نور خورشید در مواقعی که نور خورشید شدید می باشد از ضرر رساندن به محصولات جلوگیری می نماید و محصولات به موقع و با هم رشد نمایند.این فیلم را به نام پوشش های حرارتی نیز می شناسند.

افزودنی ضد مه (anti fog):

قطرات آبی که در اثر فتوسنتز گیاهان در سطح داخلی فیلم ها شکل می گیرد ، دارای چندین اثر منفی می باشد. باعث کاهش 30% دریافت نور توسط گیاهان می گردد که موجب کاهش محصولات می شود . چکیدن قطرات شبنم بر روی گیاه باعث افزایش احتمال بیماری های مختلف می شود.همچنین قطرات آب شبیه به ذره بین عملکرده و باعث صدمه زدن به گیاه می گردند.فیلم های آنتی فوگ مزایای زیادی را به دنبال دارند.

شرکت شیمی پلاست البرز تولید کننده و عرضه کننده نایلون های گلخانه ای با عرض های متفاوت و کیفیتی عالی برای شما مصرف کننده گان می باشد.جهت اطلاعات بیشتر با ما مشاوران شرکت شیمی پلاست البرز تماس حاصل فرمائید.

گروه تولیدی جهان نایلون البرز

کرج بعد از پل هوایی حصارک به سمت کمال شهر نرسیده به پیش آهنگی جنب تالار گلها کد پستی: 3199617313 

ایمیل :

شماره تماس : 34809186-026

شماره همراه : 09306400950 - 09126470950