موقيعت ماژول ها

مرکز دريافت جديدترين قالبهاي جوملا به صورت فارسي شده و همراه با افزونه هاي استفاده شده در قالب و بسته آسان نصبي براي راه اندازي وبسايتهاي فارسي زبان در كمترين زمان.

بسته فارسي شركتي

مرکز دريافت جديدترين قالبهاي جوملا به صورت فارسي شده و همراه با افزونه هاي استفاده شده در قالب و بسته آسان نصبي براي راه اندازي وبسايتهاي فارسي زبان در كمترين زمان.

نایلونهای آبیاری
  • عضويت

نایلون آبیاری

نایلون آبیاری با استفاده از پلی اتیلن با چگالی پایین و پلی اتیلن با چگالی بالا و ماد اولیه بازیافت شده تولید می گردد.

علاوه بر آن نایلون های آبیاری قابل بازیافت میباشند و تهدیدی برای محیط زیست حساب نمی شوند.این محصول کاربرد های وسیعی دارد اما بیشترین کاربرد آن در قسمت کشاورزی و ساخت و ساز می باشد که برای سفت کاری به کار گرفته می شود.در حمل و نقل نیز برای محافظت بار از عوامل خارجی،برای بسته بندی اسباب و اثاثیه ، پوشاننده ی سقف برای جلوگیری از نفوذ سرما و گرما برای عایق کاری اجزای بیرونی ساختمان ها ، استفاده در صنایع کشاورزی برای آبیاری بکار می رود. برای مثال عایق کاری سقف و عوامل بیرونی باعث می شود تا 20% در مصرف انرژی صرفه جویی شود.استفاده از این نایلون ها در سفت کاری برای مشتری عمر بالای بتن و دوام زیاد آن را به ارمغان خواهد آورد.

با وجود اینکه نایلون آبیاری سال هاست که در کشور های توسعه یافته به وفور مورد استفاده قرار میگیرد در کشورمان نیز در سالهای اخیر رواج یافته است .

عرض این نایلون ها در کیفیت های درجه یک و دو بین 6 سانتی متر و 1000 سانتیمتر می باشد و ضخامت آنها نیز بین 15 تا 800 میکرون می باشد.

درخواست نایلون ها با عرض کم و ضخامت بالای بیش از حد لزوم  به معنای هزینه اضافی می باشد.به هر حال کمپانی مصرف کننده باید در آخر محصولی را در اختیار داشته باشد که اقتصادی و قیمت تمام شده آن ارزان باشد.اضافه کردن بعضی از مواد در حین تولید نایلون آبیاری حداکثر استقامت و انعطاف پذیری را برای رول های نایلون به ارمغان خواهد آورد

گروه تولیدی جهان نایلون البرز

کرج بعد از پل هوایی حصارک به سمت کمال شهر نرسیده به پیش آهنگی جنب تالار گلها کد پستی: 3199617313 

ایمیل :

شماره تماس : 34809186-026

شماره همراه : 09306400950 - 09126470950