موقيعت ماژول ها

مرکز دريافت جديدترين قالبهاي جوملا به صورت فارسي شده و همراه با افزونه هاي استفاده شده در قالب و بسته آسان نصبي براي راه اندازي وبسايتهاي فارسي زبان در كمترين زمان.

بسته فارسي شركتي

مرکز دريافت جديدترين قالبهاي جوملا به صورت فارسي شده و همراه با افزونه هاي استفاده شده در قالب و بسته آسان نصبي براي راه اندازي وبسايتهاي فارسي زبان در كمترين زمان.

رول نایلون
  • عضويت

رول نایلون

کاربرد های رول های نایلون بسیار وسیع می باشد. رول نایلون به طور کلی بخش ساخت و ساز به عنوان پوششبتن و بستر بتنی،در حمل و نقل به عنوان محافظت کننده مواد از اثرات خارجی،بسته بندی اثاث و وسایل و مجددا برای محافظت از وسایل ئر قبال اثرات خارجی،پوشاننده سقف برای جلوگیری از خارج شدن گرما و همانطور به عنوان یک ماده محافظتی برای عایق کاری در برابر وضعیت های طبیعی که در صنایع کشاورزی برای ثابت نگه داشتن دمای هوا برای پرورش محصولات زراعتی به کار میرود.

بنابراین برای مثال استفاده از رول های نایلون بر روی سقف و نمای خارجی تقریبا 20 درصد به کنترل دما کمک خواهد کرد.

رول های نایلونی که در صنایع بتن سازی استفاده میشود باعث افزایش استحکام بتن و افزایش طول عمر آن می شوند.

با این حال که رول های نایلون در کشور های توسعه یافته سالیان سال است که در موارد گوناگون به کار گرفته می شود،اخیرا در کشورمان نیز مورد توجه قرار گرفته است.

عرض رول های نایلون تولیدی در کیفیت های اول و دوم بین 6 سانتیمتر و 1000 سانتیمتر بوده و ضخامت آن بین 30 میکرون تا 1000 میکرون می باشد.عرض و ضخامت رول های تولیدی بر اساس نیازهای منطقه ای تعیین می گردد.درخواست رول ها با عرض کم و ضخامت بالای بیش از حد لزوم به معنای هزینه اضافی می باشد.به هر حال کمپانی مصرف کننده باید در آخر محصولی را در اختیار داشته باشد که از لحاظ اقتصادی و قیمت تمام شده آن،ارزان باشد.اضافه کردن بعضی از مواد در حین تولید رول های نایلون حداکثر استقامت و انعطاف پذیری را برای رول های نایلون به ارمغان خواهد آورد.

گروه تولیدی جهان نایلون البرز

کرج بعد از پل هوایی حصارک به سمت کمال شهر نرسیده به پیش آهنگی جنب تالار گلها کد پستی: 3199617313 

ایمیل :

شماره تماس : 34809186-026

شماره همراه : 09306400950 - 09126470950